Biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő, nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

 LEAN KOORDINÁTOR

 (HF 10-7246)

 munkatársat.

 Feladat

  • A LEAN elvek termelésbe való bevezetése,
  • Oktatások, tréningek, workshopok tartása a dolgozók részére,
  • A gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése,
  • Az éves LEAN elv szerinti fejlesztési tervek kidolgozása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök előny),
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a„HF 10-7246"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése