www.cvonline.hu

LEAN koordinátor (Heves megye)

  • A hirdetés 1238 napja lejárt

Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk LEAN koordinátor munkatársat Heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:

  • Raktári, logisztikai munkafolyamatok tervezése és fejlesztése
  • Gyártósori, logisztikai és irodai folyamatok feltérképezése, ábrázolása
  • Oktatások megszervezése és megtartása
  • Workshopok megtartása és moderálása (pl. szabványosított munkafolyamatok bevezetése, gyors átállás, gyártósori anyagellátás, fogyasztásvezérlés, stb.)
  • Logisztikai, gyártási projektek nyomonkövetése és támogatása
  • Együttműködés a gyár különböző osztályaival
  • Próba- és sorozatgyártások statisztikai megfigyelése
Elvárások:

  • Lezárt főiskolai és/vagy egyetemi tanulmányok
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (pl. Lean Manufacturing, Toyota Production System, Kaizen)
  • Középfokú angol-, és vagy német nyelvtudás
  • Kezdeményező készség, önállóság és kreativitás
  • Kiváló meggyőző és előadói készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
Amit partnerünk kínál:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése/kellyservices.hu