www.cvonline.hu

Lean koordinátor (Gy-M-S)

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Lean koordinátor munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Folyamatos fejlesztési projektek tervezése, indítása, irányítása
  • Új folyamatok bevezetése, ledokumentálása
  • A lean szemléletmód folyamatos fenntartásának támogatása a szervezeten belül
  • Kaizen workshop-ok moderálása
  • Standardizált munkafolyamatok kialakítása
  • Six Sigma projektek indítása, koordinálása
  • Ötletmenedzsment rendszer fenntartása
  • Lean alapismeretek és eszközök oktatása a munkatársaknak

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 3-5 éves gyártó környezetben eltöltött szakmai tapasztalat (megmunkálási terület előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Lean alapismeretek (5S, Kaizen, TPM, Smed, stb.)

Személyes kompetenciák:

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Folyamatokban való gondolkodás
  • Képesség mások bevonására, motiválására, tanítására
  • Coach szemlélet
  • Nyitottság a változásokra

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő