www.cvonline.hu

Lean Implementer (Referenciaszám: KJ-867)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.03.19.
Hirdetés azonosító: 721961

Feladatok:

  • Value stream elemzés
  • Együttműködés a társosztályokkal és a vezetéssel
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Fejlesztési projektek koordinálása
  • Gyártósori layout és dolgozói munkafolyamatok tervezése
  • Oktatások megszervezése, megtartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (főiskola, egyetem)
  • Lean rendszer elméletben és gyakorlatban való alkalmazásában minimum 3 éves tapasztalat
  • Projektszemlélet
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Önálló-, illetve csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-867-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)