www.cvonline.hu
LEAN gyakornok (Referenciaszám: PJ4675)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.17.
Hirdetés azonosító: 1059247
lejárt

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:

LEAN gyakornok

Feladatok:
- LEAN csapat napi munkájának támogatása
- Prezentációk előkészítése (magyar és angol nyelven)
- Adminisztratív jellegű feladatok ellátása
- Tréningek szervezésében való közreműködés
- Projektekben, műhelymunkákon való részvétel
- Kapcsolattartás társosztályokkal
- Mutatók, nyilvántartások, akciótervek követése
- Megfigyelések végzése és értékelése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
- Heti minimum 30 óra vállalása (hétköznapokon)
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Jó kommunikációs és szervezői készség
- Jó kapcsolatteremtő képesség
- Proaktivitás, kreativitás, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Veresegyház (Budapest centrumtól kb. 1 óra tömegközlekedéssel)

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.