LEAN gyakornok logisztikai területen (Referenciaszám: PJ2730)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.08.
Jelentkezési határidő: 2015.04.05.
Hirdetés azonosító: 772837
lejárt

XXII. kerületi gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióra:

LEAN gyakornok logisztikai területen

Feladatok:

- Raktári folyamatok optimalizálásában valós részvétel
- Mérések elvégzése, dokumentálása, az eredmények alapján javaslattétel
- Műhelymunkákban (workshop) való részvétel
- Riportok készítése

Elvárások:

- Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton lehetőleg logisztikai vagy gazdasági területen
- Heti 30 vagy 40 munkaóra vállalása irodai munkarendben (8.00-16.30) hosszú távon, minimum 2015. decemberéig
- Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Erős Excel ismeret (fkeres és pivot tábla készségszintű használata)
- Pontosság, precizitás

Amit megbízónk kínál:

- Hosszútávú munkalehetőség
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben

Munkavégzés helye: Nagytétény, 22. kerület, jól megközelíthető 33-as, 133-as busszal.

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.