www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.20.
 Hirdetés azonosító: 882381
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

LEAN folyamatmérnök

Feladatok:

  • A mérnökségi osztály LEAN csoportjában a csoporthoz tartozó feladatok teljeskörű koordinációja.
  • A Lean csoport napi szintű vezetése, az erőforrások megfelelő elosztása a prioritásoknak megfelelően. (a gyár bármely területén előforduló igényként fellépő munkaállomások, eszközök építtetése, gyár átalakítása során a csoport részére kiadott feladatok koordinálása)
  • Lean műhely szükséges anyagainak naprakészen tartása és anyagrendelés.
  • Közreműködés a gyár szintű makro- és mikrolayout tervezésében. Elemzések, értékelések készítése.
  • Lean White belt oktatások megtartása (újbelépők és ismétlőoktatások).
  • Vállalati Lean projektek dokumentálásának felügyelete.
  • Kaizen javaslatrendszer kezelése, a hozzátartozó adminisztratív, validálási feladatok elvégzése.
  • Aktív részvétel, akár projektvezetőként is Lean projektekben. Lean projektekben résztvevő más csapattagok készségeinek, látásmódjának fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki diploma
  • 3 év elektronikai, lehetőleg autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Lean építőelemek ismerete, LEAN szemléletű gondolkodásmód
  • Csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Erős írányítási és meggyőző képesség
  • Microsoft Office és Autocad felhasználói szintű ismerete
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precízítás, döntésképesség

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése.