www.cvonline.hu

Lean- folyamatfejlesztő

  • A hirdetés 471 napja lejárt

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német Robert Bosch Automotive Steering GmbH magyarországi leányvállalata maklári gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Aktív részvétel az éves célkitűzések meghatározásában és értékelésében. Az A3 gondolkodás és a PDCA menedzsment alkalmazása. A minőségközpontú gondolkodás és viselkedés megvalósítása.
  • Értékáram-, Anyag és Információs folyamatok, Elrendezési rajzok, Munkahelyek/Anyagkezelés tervezésben és megvalósításban való közreműködés. A veszteségek feltárása, folyamatos fejlesztés kezdeményezése és alkalmazása.
  • Aktív részvétel és kezdeményezés az oktatási program kialakításában, a munkatársak folyamatos fejlesztése, tréningek megtartása, mentorálás.
  • Folyamat megerősítés, belső ellenőrzések, auditok végrehajtása, a javító-, megelőző akciók nyomon követése, részvétel a megvalósításban.
  • Nemzetközi projektben való részvétel, az értékáram és logisztikai folyamat kialakítása a vállalati termelési rendszer elveinek biztosításával.

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki iskolai végzettség
  • Angol nyelv középfokú alkalmazása (német nyelv előny)
  • Ipari-, logisztikai, elsősorban autóipari gyakorlat (minimum 2 év)
  • Lean filozófia, logisztika alapelvek és módszerek ismerete és szakmai gyakorlat
  • Informatikai készségek (MS Office, Visio, Web,- AutoCAD előny)
  • Minőség központú gondolkodás, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Képesség csapatmunkára
  • Kezdeményező készség, szervező és tervező készség
  • Jó kommunikációs készség, asszertivitás

Munkavégzés helye:

Eger / Maklár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő