www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 646905
lejárt

Karrier az Audinál

Lean folyamatfejlesztési szakember – Folyamatmenedzsment

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A folyamatmenedzsment szervezeti egység feladata lean eszközök és módszerek alkalmazásával eredményes és hatékony üzleti folyamatok kialakítása és ezzel a vállalat versenyképességének megtartása ill. folyamatos fejlesztése.

Feladatok

  • Folyamatmenedzsment szervezet munkatársaként a vállalat indirekt (szolgáltató) területeinek támogatása eredményes és hatékony folyamatok kialakításában, bevezetésében és fenntartásában
  • Folyamatjavító és problémamegoldó workshop-ok moderálása
  • A lean szemléletmód kialakítására és gyakorlati alkalmazására irányuló tréningek tervezése és végrehajtása
Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat folyamat- / termelésszervezés területén
  • Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Lean filozófia, -módszerek, -eszközök alkalmazásszintű ismerete
  • Analitikus és innovatív gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC3342

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Varga-Szőcs Anikó válaszolja meg Önnek: +36 96 66 3031