www.cvonline.hu

Lean expert

  • A hirdetés 942 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari Partnerünk bővülés céljából keres az alábbi pozícióba jelöltet:

Pozíció leírása:

Lean feladatok elvégzése a gyártás során,
Termelési folyamatok elemzése, értékelése,
Javaslattétel a termelékenység javítására, és a költségek csökkentésére,
Folyamatok optimalizálása, javító intézkedések meghozatala,
Részvétel az SAP fejlesztésével kapcsolatos projektekben és a szervezeti szabályozások kidolgozásában.

Követelmények:

Gépészmérnöki diploma
2-3 év lean mérnöki, autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil vállalati háttér
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások, bónusz

Helyek Oroszlány
Tatabánya
Tata
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség