www.cvonline.hu

LEAN EXPERT / CSONGRÁD MEGYE

Régió:

Csongrád

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 778438
lejárt

  Ügyfelünk egy csúcstechnológiával felszerelt európai tulajdonú gyártó cég Csongrád megyében. Prémium kategóriás termékeiket a világ minden tájára értékesítik, gyártásuk pedig már négy műszakban folyamatosan működik.
Folyamataik továbbfejlesztéséhez, hatékonyságuk növeléséhez keresünk most számukra nagyon jó angol nyelvtudással, LEAN ismeretekkel / képzettséggel és több éves gyakorlattal szakembert az alábbi pozícióba:

LEAN EXPERT/ CSONGRÁD MEGYE

Feladatok:

  • A gyártás támogatása LEAN módszerekkel, mely az alábbi feladatokat jelenti:
  • Teljes körű Lean menedzsment -mely jelenti a Lean módszertan bevezetését a gyárban
  • Meghatározni a Lean programot a teljes gyáregységre
  • A változások bevezetése a teljes termelő egységben, oktatások megtartása
  • A megtakarítások azonosítása, ezek dokumentálása, valamint a megfelelő KPI követések

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte, elsősorban mérnöki / vagy természettudományi területen szerzett végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves gyakorlati tapasztalat LEAN módszertan alkalmazásában
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett gyakorlat
  • Önálló, aktív, személyiség, jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Más európai nyelv ismerte
  • Zöld, vagy fekete öves Lean végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, szakmai kihívás, önállóság várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: LEAN
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Élelmiszeripari mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • ÉLELMISZERIPAR: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Gépészmérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb
  • ÉLELMISZERIPAR: Vezetői/menedzseri pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai angol és magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád