www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 711076
lejárt
Tech People FEJLÉC

LEAN Expert

munkatársat keresünk multinacionális autóipari megbízónk részére Komárom-Esztergom megyei munkavégzésre

Feladatai:
•    A meglévő Future State Value Stream map és Fejlesztési terv alapján a vállalati lean folyamatok támogatása,
•    Kaizen workshopok moderálása Anyagáramlás, TPM, QCO, Cell Design, Standard Work területeken,
•    A folyamatok javulásának mérése, és prezentálása,
•    A vállalati lean kultúra továbbfejlesztése.

 Elvárások:
•    Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) végzettség,
•    Legalább 2-4 éves gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat lean tevékenységekben,
•    Erős kommunikációs angol nyelvismeret,
•    Projektmenedzsment ismeretek,
•    Jó elemző- és problémamegoldó képesség,
•    Jó kommunikációs és coaching készség.

Előnyt jelent:
•    Six sigma Green Belt vagy Black Belt képesítés.

Amit a cég kínál:
•    Versenyképes jövedelem,
•    Karácsonyi pénz,
•    Lakóhelytől függően bejárási, vagy albérleti támogatás,
•    Meleg étkeztetési támogatás,
•    Ingyenes nyelvtanulási, és sportolási lehetőség.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, küldje meg szakmai önéletrajzát az alábbi linken.

További információ:
Bátori Ágnes
HR Consultant

Email: E-mail cím megjelenítése
Phone: 06 30 773 52 34

Tech People LÁBLÉC