www.cvonline.hu

Lean coach

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 870037

Elektronikai gyártásban élen járó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi feladatkör betöltésére:

Lean coach

Feladatok:
  • Lean folyamatok tervezésében és oktatásában való aktív részvétel;
  • Folyamatok bevezetésének irányítása, oktatása, folyamatos fejlődésének biztosítása;
  • Új rendszer kialakítása érdekében, biztosítva az emberek fejlődését Kaizen, Events, Blitzes és Lean projektekre fókuszálva;
  • Értékek és elvek folyamatos fejlődésének támogatása, a Lean Six Sigma Model alapján,
  • Javaslatok tétele a fejlesztésre vonatkozólag;
  • A Lean vezetők irányítása és fejlesztése a Kaizen események vezetésében és elősegítésében;
  • A Lean Six Sigma menedzser támogatása, javaslatok tétele a Lean Six Sigma program szabványosításának hatékonyságára.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás;
  • A Lean szemlélet alapjainak és elveinek alapos ismerete és átlátása;
  • Kiváló kommunikációs és társas készségek;
  • Menedzsment készségek és képességek;
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Szervezőkészség, önállóság
  • Excel, Word és Visio ismerete, Auto CAD ismerete előny
Amit kínálunk:
  • Amit a Megbízónk kínál:
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség.
  • Multinacionális környezet.
  • A régióban kiemelkedőnek számító juttatási csomag.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Észak- Kelet Magyarország
Kapcsolat:
Ügyfelünk kreatív, szakmai kihívásokkal teli feladatkört kínál egy jó csapatban, a régióban kiemelkedőnek számító bérezés mellé, nemzetközi munkakörnyezetben.
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc