www.cvonline.hu

LEAN COACH

  • A hirdetés 270 napja lejárt

Multinacionális partnerünk Közép – Magyarország egyik kiemelkedő vállalata, amely már 1990 óta jelen van országunkban. Az elmúlt évtizedekben, mint, munkáltató több elismerő díjat is kiérdemelt a kiváló munkakörlényeket, fejlődési lehetőségeket, támogató és családias légkört biztosító attitűd miatt.

feladatok:

    A gyártáshoz kapcsolódó képzési program bevezetése, melynek célja a raktári kapacitás növelése

    A Lean alapelvek alkalmazásának megvalósítása a teljes üzem területén

    A Lean kultúra és eszközök bevezetése az üzemben

    A Kaizen tevékenységek támogatása, melyek lehetővé teszik a költséghatékonyságot, a logisztika és a minőség fejlődését

    A Manufacturing Training Program megvalósítása

    A helyi menedzsment fejlesztési céljainak megvalósítása

    Az üzemi Visual Management karbantartása és fejlesztése, a nemzetközi trendek követése

    Új eljárások és lehetőségek felkutatása a teljesítmény növelésére

    VSM, SMED és Kaizen szakértő támogatása

    Helyi és regionális Lean szakértőkkel történő együttműködés az új tréningek kialakításában és a Lean ismeretek megosztásában

elvárások:

    Műszaki vagy gazdasági diploma

    3 év releváns tapasztalat gyártási területen

    Tapasztalat a Lean eszközök használatában

    Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban)

    Számítógépes ismeretek (Windows, MS Office, Lotus Notes, Outlook)

    Problémamegoldó készség

    Erős analitikai és szervezőkészség

    Kiváló kommunikációs készség

Amit az Ügyfelünk kínál:

    Versenyképes-bércsomag

    Összetett juttatási rendszer

    Családias légkör

Amit az Enloyd kínál:

    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,

    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,

    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,

    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,

    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,

   Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Helyek Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés