www.cvonline.hu

Leaflet, Media, POS co-ordinator (General Merchandise HU)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.04.09.
Hirdetés azonosító: 1031427

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Leaflet, Media, POS co-ordinator (General Merchandise HU)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Feladatok: To co-ordinate the process of leaflets/catalogues, media and POS for GM commercial department as a member of the GM Communications Team:
- to make sure all stakeholders are informed therefore they follow critical path for GM leaflets/catalogues, media, POS
- to keep in daily touch with international/Hungarian commercial and corporate marketing teams
- to make sure all Hungarian leaflet/catalogue drafts are correct
- to coordinate media nominations between GM commercial and corporate marketing teams
- to make sure all GM promotions are supported by the proper type of POS in stores
- to lead small projects
- to be able to assist effectively in projects set by the GM Communications Manager
- administration support to the GM Communications Manager
Amit kérünk: - College/University degree
- Upper intermediate command of English both oral and written is a must
- Structured
- Clear communication
- Good problem solving skills
- Proactive
- Being able to keep tight deadlines
- Good command of MS Word, Excel Outlook
Előnyként értékeljük, ha: Previous work experience (retail, marketing, commercial)
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: Previous work experience (retail, marketing, commercial)