www.cvonline.hu

Leaflet Coordinator

  • A hirdetés 935 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánk marketing osztályára

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • Az OBI valamennyi magyarországi kiadványának felügyelete, koordinációja.
  • Szoros együttműködés a nemzetközi projekttagokkal, a hazai és nemzetközi marketing csapattal, valamint a helyi ügynökségekkel és társosztályokkal.
  • A kiadványok tartalmának folyamatos egyeztetése, ellenőrzése
  • A termékkommunikációhoz kapcsolódó operatív feladatok ellátása.
  • Határidők kezelése, pontos betartás

Elvárások:

  • Minimum 3 éves marketing tapasztalat (lehetőség szerint kiskereskedelmi területen)
  • Felsőfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Pozitív gondolkodás
  • Igény a fejlődésre
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését

 az alábbi e-mail címen 2015. április 4-ig. A tárgy rovatba kérjük

beleírni: Leaflet Coordinator pozíció.

Fogarasi úti áruházunkba munkaársat keresünk az alábbipozícióba:

Árutvételi osztályveze

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol