www.cvonline.hu

Lead SQA

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari technológiák fejlesztésében, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják

Kollégát keresünk hozzájuk

LEAD SQA

pozícióba.

Feladatok:

  • 4 fős csapat szakmai koordinálása, reklamációk elbírálása, elsődleges eszkalációk, prioritások meghatározása, KPI-ok betartatása,

  • Folyamatos kapcsolattartás az európai beszállítókkal, látogatások, auditok,

  • Beszállítók értékelése, folyamatos együttműködés a beszállító fejlesztői csapattal,

  • Termelési területek aktív minőségügyi támogatása,

  • PPAP, Control Plan, FMEA, 5Why, 8D, SPC, mérőrendszer-képesség vizsgálatok.

Elvárások:

  • Műszaki diploma,

  • Legalább 3 év AUTÓIPARI gyártásban SQE területen szerzett tapasztalat,

  • Különböző minőségügyi technikák ismerete (8D, 5 Why, Ishikawa, FMEA, Control Plan, stb.)

  • Vezetői tapasztalat előny,

  • VDA 6.3 auditori végzettség előny,

  • Magabiztos angol nyelvismeret,

  • Határozott, proaktív személyiség.

Amit ajánlunk:

  • Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat, változatos feladatok,

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz,

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek,

  • Ingyenes nyelvtanfolyamok,

  • Összetartó, laza, nyitott, befogadó környezet.

Munkavégzés helye: Pest megye (M3-as autópálya mentén).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő