www.cvonline.hu
Lead Mobile Application Developer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1017865
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Képfeldolgozó rendszer fejlesztésével foglalkozó, nemzetközi partnerünk részére keresünk, senior applikáció fejlesztőt, a mobil fejlesztői csapat vezetésére.
A fejlesztési környezet: Windows, ezen kívül Windows Runtime vagy Xamarin platformot használ.

Napi operatív feladatok közé tartozik:
- mobil fejlesztési projekt életciklusának nyomon követése és vezetése, koncepció alkotástól, a tesztelésig,
- csapattagok szakmai mentorálása
- az operatív mobil fejlesztési feladatok összehangolás és vezetése az alábbi platformokon: iOS, Android, Windows Phone, Windows Store

Követelmények
- szoftver fejlesztésben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
- 2 év mobil fejlesztésben szerzett tapasztalat
- tapasztalat .NEt 3.5 + fejlesztésben
- felsőfokú informatikai végzettség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás

- belvárosi iroda
- versenyképes fizetés
- vidám csapat
- innovatív környezet

Kategória
IT / Informatika
Régió