www.cvonline.hu
Lead incident manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.01.27.
Jelentkezési határidő: 2016.01.25.
Hirdetés azonosító: 1000005
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi Informatikai partnerünk saját csapatába keresünk hosszú távra új munkatársat az alábbi pozícióba:
LEAD INCIDENT MANAGER

Feladatok

  • Lead Incident Manager szerepkör ellátása nappal vagy készenlétben

  • Ügyfél specifikus jelentések, riportok készítése

  • Incidensek megoldásának vezetése

  • Szakmai csoportok koordinálása a hibamegoldás elősegítése érdekében

  • Kapcsolattartás az ügyféllel

  • Együttműködés nemzetközi kollégákkal
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns területen szerzett egyenértékű szakmai tapasztalat

  • Angol és német tárgyalóképes nyelvtudás (készségszintű, aktív nyelvismeret)

  • Csapatjátékos személyiség és önállóság

  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség

  • Rendszerszemlélet

  • Tanulási hajlandóság és képesség

  • Office eszközök, kiemelten a Microsoft Excel alapos ismerete

  • Előnyök

  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat

  • ITIL ismeretek (Incidens, Change, Problem)

  • Szerver-kliens illetve hálózati architektúrák elméleti/gyakorlati ismerete

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió