www.cvonline.hu
Lead Incident Manager (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 744975
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Az ügyfél informatikájának teljes körű felügyelete, szükség esetén   változtatása, javítása és leállás, szakadás esetén annak lehető leggyorsabb helyreállítása a megfelelő csoportok, illetékesek bevonásával

 - Major Incident-ek irányítása, az ügyfél oldali management és megoldó csoportok koordinálása

 - Felelősség az ügyfél által megszabott helyreállási határidők betartásáért

 - Az incidens management megbeszélések hatékony vezetése

 - A kiosztott intézkedések, felelősségi körök és azok dokumentációinak felügyelete, illetve frissen tartásuk a Service Centerben

 - Részvétel az incidenseket megoldó csoportok értékelő megbeszélésein, az esetleges hiányosságok feltárása

 - Hatáselemzések készítése együttműködve a szolgáltató csoportokkal

Elvárások

 - Felsőfokú IT végzettség és legalább 3 év releváns tapasztalat

 - Felsőfokú angol nyelvtudás, német előny

 - ITIL képesítés megléte, gyakorlati tapasztalat előnyt jelent

 - Alapos informatikai ismeretek

 - Hajlandóság telefonos készenlét vállalására

 - Hálózati architektúrák ismerete, CCNA vizsga előny

Amit kínálunk

  - Fiatal és barátságos csapat

  - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol n-yelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79842

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen