www.cvonline.hu

Lead Generation Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1197975

Telefonos értékesítő

Értékesítés, ügyintézés, gyors fejlődési és előrelépési lehetőség

Tapasztalt telefonos értékesítőket keresünk multinacionális partnerünk megbízásából budapesti munkavégzésre. Ügyfelünk saját területén a világon a legnagyobb vállalati szolgáltató, mely a termék keresettségéből adódóan, a tevékenységének rohamos bővülése miatt keres elszánt értékesítőket. A vállalat kiváló munkakörnyezetet, alap fizetést és jutalékot, további juttatásokat, meghatározott előrelépési lehetőségeket, betanuláshoz tréningeket, majd a munkavégzéshez mentorálást, támogató vezetést és egy jól összeszokott csapatot, melyet a rendszeres csapatépítő rendezvények is támogatnak.

A telefonos értékesítő legfontosabb feladatai:

  • Vállalati ügyfelek megkeresése megadott adatbázis alapján
  • Igények felmérése, felébresztése, termékek telefonos és on-line bemutatása
  • Ajánlatok elkészítése és elküldése
  • Szerződések előkészítése és megkötése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Legfontosabb elvárások a telefonos értékesítővel szemben:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú előnyt jelent
  • Legalább fél- egy éves telefonos értékesítési tapasztalat
  • Határozott, érdekérvényesítő, de ügyfélbarát kommunikáció
  • Elszántság és kitartás

Amennyiben szeretne kiváló környezetben, egy motivált csapat részeként, stabil vállalatnál egy kiszámítható karriert, jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.