www.cvonline.hu

Lead Generating Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.29.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1166105

Időpont egyeztető pozícióba keresünk kollegát multinacionális, piacvezető, üzleti információ szolgáltatással foglalkozó partnerünk számára Budapesten bővülés miatt.

A cég eredményeidtől és ambícióidtól függően közép és hosszú távú karrierlehetőséget, valamint versenyképes fix alapbér mellé jutalékot és a próbaidő után cafeteriát biztosít számodra.

Feladataid lesznek:
  • Meglévő adatbázisból kis-és középvállalati ügyfelek felkeresése
  • A cég szolgáltatásainak bemutatása
  • Igények felmérése, érdeklődés felkeltése
  • Időpontok egyeztetése az ügyfelekkel az érékesítő kollegák részére

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Lényegre törő, asszertív kommunikáció
  • Határozott fellépés
  • Proaktivitás

Előny, ha van angol nyelvtudásod és tapasztalatot szereztél már telefonos értékesítésben.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal a hays-response.hu weboldalon.