www.cvonline.hu

Lead Designer

  • A hirdetés 502 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Felhasználóbarát HMI workflow és UI tervezése
  • Projekt menedzsment a HMI-t érintő kérdésekben
  • Az ügyfelekkel szervezett workshopokon, konferencia beszélgetéseken képviselni a céget
  • Usability tesztek szervezése, lebonyolítása és kiértékelése
Elvárások:
  • 1-3 év tapasztalat felhasználói felület tervezésében
  • Photoshop, Illustrator, yEd Graph Editor, Gliffy Diagram editor ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás
  • Minőség és felhasználó orientált szemlélet
  • Képesség több feladat önálló ellátására
Előny:

Mobil-, vagy játékfejlesztői tapasztalat

Cserébe ajánlunk:
  • Szakmai fejlődést, kihívást
  • Versenyképes fizetést
  • A legmodernebb technológiát
  • Rugalmas munkaidőt
  • Fiatalos csapatot
  • Esélyt külföldi utazásra (Szöul, Tokyo, Detroit, Sanghai)
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő