www.cvonline.hu

Layoutmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.08.21.
Hirdetés azonosító: 804426

Partnerünk egy világszerte elismert, dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Layoutmérnök szakembert keresünk.

Feladatok:

-Gépjárműelektronikai vezérlőegységek PCB-Layout tervezése
-Szoros együttműködés hazai és nemzetközi fejlesztőpartnerekkel, társosztályokkal
-Komplex Layout projektek felelősségteljes, optimális megvalósítása

Elvárások:

Amit elvárunk:
-Villamosmérnöki végzettség
-Elektronikai és digitális-technikai ismeretek
-Képes önálló és szisztematikus munkavégzésre
-Tárgyalóképes német vagy angol nyelvismeret

Előnyt jelent:
-Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete (pl.: OrCAD, Protel, Altium stb.)
-Elektronikai gyártástechnológiai ismeretek (pl: NYÁK, SMT)
-Munkatapasztalat nemzetközi fejlesztőcsapatban

Amit kínálunk:

-Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
-A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
-Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
-Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
-Széleskörű Cafeteria rendszer
-Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján