www.cvonline.hu

Layout designer

  • Company_icon Pro HR Kft.
  • Location_icon Dunántúl, Budapest vonzáskörzete, autópálya mellett
  • Date_icon 2015.12.08.
Multinacionális, elektronikai gyártó partnerünk bővülő fejlesztőcsapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba

Feladatok, felelősségek:

Nyomtatott áramkörök (NYÁK), valamint teljesítményelektronikai modulokhoz használt DCB (Direct Cupper Bonded) és TF (thick film) áramkörök tervezése, figyelembe véve az ügyfél és a termékfelelős által megadott követelményeket
A projektvezető támogatása a megvalósíthatósági vizsgálat során layoutok készítésénél illetve véglegesítésénél, szükség esetén módosításánál
Időtervekben meghatározott tervezési feladatok elvégzése, melyek a layout kialakításával kapcsolatosak
Projektvezető támogatása a termékdokumentáció elkészítésében

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

Tapasztalat áramkör- és layout tervezésben
CAD (első sorban Altium Designer) szoftver ismerete
Szakirányú felsőfokú végzettség
Munkanyelv szintű angol nyelvismeret

Előny:

Multinacionális gyártási környezetben szerzett gyakorlat
Elektronikai gyártásban és projektfeladatok végrehajtásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Dunántúl, Budapest vonzáskörzete, autópálya mellett

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Cafetéria juttatás
Útiköltség hozzájárulás vagy albérleti támogatás
Egyénre szabott továbbképzési támogatás
Egy nemzetközi vállalat biztos háttere

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a mail@prohr.hu e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR701 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a www.prohr.hu honlapon.
Munkavégzés helye Dunántúl, Budapest vonzáskörzete, autópálya mellett
Kategória Műszaki / Mérnök
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Magyarország