x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Layout designer

Pro HR Kft.-Layout designer
Hozzáadva 2012.11.27.
Hirdetés azonosító: 423717
lejárt

Multinacionális, elektronikai gyártó partnerünk bővülő fejlesztőcsapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba

Feladatok, felelősségek:

Nyomtatott áramkörök (NYÁK), valamint teljesítményelektronikai modulokhoz használt DCB (Direct Cupper Bonded) és TF (thick film) áramkörök tervezése, figyelembe véve az ügyfél és a termékfelelős által megadott követelményeket
A projektvezető támogatása a megvalósíthatósági vizsgálat során layoutok készítésénél illetve véglegesítésénél, szükség esetén módosításánál
Időtervekben meghatározott tervezési feladatok elvégzése, melyek a layout kialakításával kapcsolatosak
Projektvezető támogatása a termékdokumentáció elkészítésében

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

Tapasztalat áramkör- és layout tervezésben
CAD (első sorban Altium Designer) szoftver ismerete
Szakirányú felsőfokú végzettség
Munkanyelv szintű angol nyelvismeret

Előny:

Multinacionális gyártási környezetben szerzett gyakorlat
Elektronikai gyártásban és projektfeladatok végrehajtásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Dunántúl, Budapest vonzáskörzete, autópálya mellett

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Cafetéria juttatás
Útiköltség hozzájárulás vagy albérleti támogatás
Egyénre szabott továbbképzési támogatás
Egy nemzetközi vállalat biztos háttere

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a mail@prohr.hu e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR701 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a www.prohr.hu honlapon.

Kategória
Műszaki / Mérnök
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Magyarország

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése