www.cvonline.hu

LAUNCH PROJEKTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 970113

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • NPI projektek koordinálása a gyártás területen
  • „Launch” csapat irányítása (logisztika/ mérnökség/ minőségbiztosítás/ termelés)
  • „Launch” költségek meghatározása, azok folyamatos monitorozása
  • Műszaki problémák megoldásának támogatása
  • Tesztgyártás, R@R és belső és vevői átvételek megszervezése, dokumentálása
  • Felfutás koordinálása
  • Státusz riportok készítése, kommunikálása
  • • Szoros együttműködés a központi funkciókkal és más telephelyekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • APQP tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Tárgyalószintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LAUNCH PROJEKTMÉRNÖK, Fejér megye