www.cvonline.hu

Launch mérnök

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártó Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

"Launch” csapat koordinálása (logisztika, mérnökség, minőségbiztosítás, termelés);
Új termékek szériagyártásba vitelének koordinálása, tesztgyártások megszervezése;
Műszaki problémák megoldásának támogatása;
Státusz riportok készítése, kommunikálása;
Projekt költségek meghatározása;
Felfutás koordinálása (90 nappal SOP utánig);
Szoros együttműködés a központi funkciókkal és más telephelyekkel.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Aktív angol nyelvtudás
APQP tapasztalat, minőségirányítási rendszerek ismerete
MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

Projektmunkában szerzett tapasztalat
Német nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár vonzáskörzete, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Fejlődési lehetőség
Motiváló bérezés
Bejárás 100%-os támogatása

Ideális pályázó:

Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
Kiváló szervező
Pörgős, határozott személyiség

Helyek Mór
Tatabánya
Veszprém
Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
KARBANTARTÓ

Get Work Trend Kft

KARBANTARTÓ MEGBÍZÓNK: Nagy múltra visszatekint...
Veszprém

Gyártáselőkészítő - Veszprém megye (Referencia szám: NB-1843)

Man at Work Kft.

Feladatok: Műszaki rajzok alapján, termék módos...
Veszprém

Projektmérnök - Mór (Referenciaszám: HM-829)

Feladatok: Termék-, gyártóeszköz-, gyártási fol...
Mór