www.cvonline.hu

Launch mérnök (Referenciaszám: HM-716)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.11.30.
Hirdetés azonosító: 634191

Feladatok:

  • Új termékek széria folyamatokba való integrálása, előszéria gyártások koordinálása
  • Gyárthatósági tesztek elvégzése
  • Összekötő szerep a termelés illetve a CBU-k között
  • Launch-költségek meghatározása illetve betartása
  • A felfutási fázis koordinálása, a termék szériagyártásának megkezdése előtt 6 hónappal illetve azt követően egészen a célszámok 90%-os eléréséig
  • A felfutással kapcsolatos feladatok egyeztetése, valamint a nyomon követhetőséghez szükséges dokumentációk, riportok elkészítése
  • Együttműködés a fejlesztéssel a leendő termékek kidolgozásában
  • A termékek szériagyártásának előkészítése
  • Az elő-átvételek tesztelések illetve koordinálása a külsős gépgyártok telephelyén
  • A betanítások irányítása a leendő gyártóeszközre
  • Változások időzítése, azok bevezetésének megszervezése, a selejtköltségek minimalizálása
  • A launch csapat (műszaki, QS, CI, ill. logisztika) irányítása
  • Napi szintű kommunikáció a management és a termelő gyár operatív osztályai között

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Minimum 3 év APQP tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségirányítási rendszerekben való jártasság (Plus;EPIC)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Lojalitás
  • Jó szervezőkészség
  • Vezetői rátermettség

Előny:

  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát e-mailben.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-716-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő