www.cvonline.hu

Launch mérnök - Mór (Referenciaszám: HM-716)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 729427

Feladatok:

  • Új termékek szériagyártásba vitelének koordinálása
  • Összekötő szerep a termelő gyár és a központi csoport között
  • „Launch” csapat irányítása (logisztika / mérnökség/ minőségbiztosítás / termelés)
  • „Launch” költségek meghatározása, azok folyamatos monitorozása
  • Gépátvételek lebonyolítása a gép gyártók telephelyén
  • Tesztgyártás, R&R vizsgálatok, a belső és vevői átvételek megszervezése
  • Felfutási terv készítése, erőforrásterv definiálása
  • Betanítások irányítása
  • Felfutás koordinálása (SOP után 90 napig)
  • Termék és folyamatváltozások bevezetésének irányítása
  • Státusz riportok készítése, kommunikálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat, valamint minimum 3 év APQP tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó koordinációs és szervezőkészség

Előny:

  • Projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka, sokrétű feladatkör nemzetközi cégnél, multinacionális környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés  (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában a pozícióhoz tartozó HM-716-os referenciaszám feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő