www.cvonline.hu

LAUNCH MANAGER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1011868

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Termék- és folyamatváltozások bevezetésének irányítása
  • Erőforrásterv meghatározása
  • A Launch teamek irányítása (logisztika, mérnökség, projekt team, minőségbiztosítás, termelés)
  • A Launch-, idő valamint költségtervek meghatározása és monitorozása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel a termékváltozások, új termékbevezetések megvalósításának folyamatában
  • Változásmenedzsment, a problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  • A változások műszaki feltételeinek biztosítása (berendezések, gyártóeszközök)
  • Megbeszélések összehangolása, irányítása
  • Vevői Auditokon való aktív közreműködés
  • Riportok készítése, kommunikálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns gyártó területen szerzett projektvezetési tapasztalatok
  • LEAN folyamatok ismerete
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Költségkalkulációs módszerek magas szintű alkalmazási ismerete
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Határozottság, komplex feladatkör menedzselésének képessége

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, éves bónusz)
  • Gépkocsi használat
  • Hosszú távú fejlődés egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LAUNCH MANAGER, Fejér megye