www.cvonline.hu

LAPSZABÁSZ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 924430

Magyarország egyik legnagyobb fakereskedelmi vállalatához keresünk az alábbi pozícióba munkavállalókat:

LAPSZABÁSZ

Feladatok:
  • bútorlapok vágása számítógép vezérelt táblafelosztó géppel
  • leszabott lapok élzárása
  • anyagmozgatás raktáron belül
Elvárások:
  • faipari szakmunkás végzettség
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
Előny:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • betanulási idő alatt egy műszakban, 06.00 - 14.30 (fél óra ebédidővel)
  • a betanulási idő után két műszakban, 06.00 - 14.30 és 13.00 - 21.30
  • utazási hozzájárulás
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győrújbarát
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.