www.cvonline.hu

Lapszabász (bútor- vagy épületasztalosi végzettséggel)

  • A hirdetés 321 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Savoya parki üzletünkbe

Lapszabász

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára, szakszerű értékesítés
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása
  • a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése
  • az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség /bútorasztalos vagy fa- és bútoripari gépkezelői/
  • faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
  • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • hatékony, pontos munkavégzés /anyag- és selejtgazdálkodás/

Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a Lapszabász  – Savoya Park megnevezést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő