www.cvonline.hu

Lángvágó munkatárs - Budapest (Referenciaszám: LK-1568)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2016.07.26.
Hirdetés azonosító: 1062191

Feladatok:

  • Durva lemez (8mm-130mm) és betonacél vágás
  • Szerkezeti elemek egymáshoz rögzítése, darabolása
  • Automata hegesztőberendezések kezelése

Elvárások:

  • Szakképesítés
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Jó fizikai állóképesség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előny:

  • Híd/bakdaru és/vagy targoncás jogosítvány

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 1 műszakos munkarend

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatás
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 21. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Lángvágó munkatárs) és a pozícióhoz tartozó LK-1568-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573-0675-ös vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -