www.cvonline.hu

Language Center Coordinator

  • Company_icon Berlitz Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

A Berlitz Corporation oktatási és képzési vállalat 550 oktatási központtal több mint 70 országban van jelen. A céget 1878-ban alapították, és évek óta vezető szerepet tölt be a nyelvi, kulturális és üzleti képzésben. Magyarországon több mint 25 éve van jelen.

Cégünk dinamikus fejlődésének köszönhetően olyan embert keresünk, aki mindennap támogatni fogja a csapatunkat Budapesten.

LANGUAGE CENTER COORDINATOR

A munka helye: Budapest, Belváros

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv magabiztos használata
  • célorientáltság, kitartás, nyitottság
  • MS Office ismerete
  • képesség az új ismeretek gyors elsajátítására
  • képesség önálló munka szervezésére
  • előny az értékesítésben és/vagy ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • személyes, telefonos és e-mail kapcsolat a hallgatókkal, tanárokkal
  • iskolán belüli oktatás megszervezése
  • hallgatók, tanárok beérkező kérdéseinek kezelése és képzési megoldások felkínálása
  • a csapat támogatása az értékesítési terv végrehajtásában
  • riportok készítése

Amit kínálunk:

  • magas színvonalú nemzetközi környezet
  • a teljesítménytől függő javadalmazás
  • stabil foglalkoztatás a munkaszerződések alapján

Ha szeretne egy sikeres, megbízható nemzetközi környezetben, és nagyszerű légkörben dolgozni, kérjük, küldje el jelentkezését.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Oktatás / Képzés > Képzési asszisztens, Oktatási projektmenedzser
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol