www.cvonline.hu
Laminátor (Referenciaszám: PJ4248)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1015870
lejárt

Neves multinacionális partnercégük Székesfehérvári gyáregységébe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Laminátor

Feladatok:
- Előre kiszabott, több réteg alapanyag (szövet) pontos, sorrendben megfelelő felhelyezése, feltapasztása a szerszámba
- Fólia felhelyezése a teljes felületre
- Vákumozás elvégzése
- Munkadarabok kiemelése a szerszámokból
- Szerszámok tisztítása, karbantartása
- Gyártási dokumentáció kitöltése
- Készárú SAP rendszerben történő rögzítése

Elvárások:
- Szakmunkás képesítés

- Jó fizikum
- 2 műszak vállalása
- Precíz, önálló, fegyelmezett munkavégzés
- Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
- Folyamatos képzésekben való részvétel
- Káros szenvedélyektől mentesség

Amit a megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

- Kiemelt bérezés, cafeteria
- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Azonnali munkakezdés
- Utazási támogatás vidéki munkavállalók részére

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Vagy érdeklődjön a 20 247 86 08-as telefonszámon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.