Laminátor munkatárs- Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ3851)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.04.
Jelentkezési határidő: 2015.10.09.
Hirdetés azonosító: 972078
lejárt

Neves multinacionális partnercégük Székesfehérvári gyáregységébe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Laminátor

Feladatok:
- Anyagok laminálása

Elvárások:
- Szakmunkás képesítés

- Jó fizikum
- Több műszak vállalása
- Precíz, önálló, fegyelmezett munkavégzés
- Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
- Folyamatos képzésekben való részvétel
- Káros szenvedélyektől mentesség

Előny:
- Kompozit gyártásban szerzett tapasztalat

- Asztalos, burkoló vagy karosszéria lakatos tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

- Kiemelt bérezés, cafeteria
- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Azonnali munkakezdés
- Utazási támogatás vidéki munkavállalók részére
- Angliai tréning lehetőség

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.