www.cvonline.hu

Lamináló munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 976797
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik nemzetközi partnercégünkhöz keresünk diák segítséget.

Feladatok:

  • új logó miatt belépőkártya nyomtatása, laminálása és kivagása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszon
  • jó kézügyesség
  • szeptember15- szepteber 23-ig 4 nap vállalása

Munkaidő:  Hétfőtől - péntekig 8.30-16.30

Amit kínálunk:

  • Bruttó 800 Ft / óra diákbér
  • Fiatalos munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!