www.cvonline.hu

Lamináló, Csiszoló, Polírozó, Festő

  • Frissítve 11 napja

Novation Tech HU Kft. hosszú távú munkalehetőséget kínál

pozícióba

Magas minőségi besorolás alá eső, kis megrendelésszámú, egyedi készítésű autókba gyártunk üléseket és alkatrészeket, ehhez keresünk betanított munkára munkatársakat több műszakos munkarendbe.

A munkafolyamatok egyedisége miatt, minden dolgozónk helyben sajátítja el a szükséges tudást.

A munkavégzéshez nincs szükség szaktudásra, azonban a festési, gépkezelési, asztalosipari, műanyagipari és fémmegmunkálási tapasztalattal rendelkező jelentkezők a kiválasztásnál előnyt élveznek.

Jó kézügyességgel bíró női és férfi munkavállalókat várunk:

  • lamináló
  • csiszoló
  • polírozó
  • festő

munkakörökbe.

Jelentkezni személyesen, vagy levélben, önéletrajz benyújtásával lehet, az alábbi elérhetőségeken:
5520 Szeghalom, Sárréti Ipari Park 041/12.
Tel.: 06-70/635-6523 vagy  06-70/883-7130

Munkavégzés helye 5520 Szeghalom, Sárréti Ipari Park 041/12.
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szeghalom