www.cvonline.hu

Lakossági Workout Munkatárs

  • A hirdetés 645 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. Workout területe kintlévőség kezelési feladatok ellátására

LAKOSSÁGI WORKOUT MUNKATÁRSAT

keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a kezelésébe tartozó ügyletekben hozandó döntések előkészítése, megoldási javaslatokat tartalmazó írásos előterjesztések készítése, javaslattétel az adott ügylettel kapcsolatos követendő kezelési stratégiára,
  • hatóságok felé levelek megválaszolása,
  • AEGON Hitel Zrt. jelzálogjogához fűződő jogok koordinálása, harmadik fél által indított bírósági végrehajtásban részvétel,
  • bírósági végrehajtási eljárások elindítása, az eljárások során a jogi folyamatok koordinálása, végrehajtókkal történő írásbeli és szóbeli kapcsolattartás, levelek megválaszolása.

Elvárások:

  • jogi vagy gazdasági felsőfokú végzettség,
  • lakossági jelzálog követeléskezelés területén szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • kiváló MS Office ismeretek (Word, Excel, Internet, Outlook),
  • jó problémamegoldó képesség és kapcsolatteremtő készség,
  • munkabírás, pontosság, precizitás.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk 2015. november 15-ig Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő