www.cvonline.hu

Lakossági Work-out munkatársa

  • A hirdetés 1136 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. Work-out területe, Késői Behajtási Csoportja

Lakossági Work-out munkatársat

keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A kezelésébe tartozó késedelmes ügyletekben hozandó döntések előkészítése, megoldási javaslatokat tartalmazó írásos előterjesztések készítése,
  • javaslattétel az adott ügylettel kapcsolatos követendő banki stratégiára,
  • folyamatos kapcsolattartás az adósokkal.

Elvárások:

  • Gazdasági Egyetem/Főiskola,
  • Lakossági work-out területen, jelzálog hitelek kezelésében szerzett min. 1 év tapasztalat,
  • Pontosság, alaposság,
  • Eredményorientáltság,
  • Önálló és csapatmunkára való képesség,
  • Határozott fellépés,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai szoftver-ismeret (Word, Excel).

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk - 2014. április 14-ig –Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő