www.cvonline.hu

Lakossági Ügyfélreferens

  • A hirdetés 1076 napja lejárt

Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat, budapesti munkavégzéssel. Partnerünk aktív résztvevője a pénzintézeti szektornak.

Lakossági ügyfélreferens

Feladatok:

  • lakossági üzletág ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • számlavezetéssel kapcsolatos műveletek végzése
  • befektetési, hitel és egyéb banki és kiegészítő termékek értékesítése

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodás
  • erős értékesítői attitűd

Előnyt jelent:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • forint-valuta pénztárosi vizsga
  • értékpapír jogi vizsga
  • lakossági hitelezés területén szerzett bankfióki tapasztalat
  • angolnyelv-ismeret

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő