www.cvonline.hu

Lakossági ügyfélreferens

  • A hirdetés 327 napja lejárt

Az Adecco a világ, vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok:

  • A lakossági üzletág ügyfeleinek kiszolgálása.

  • Számlavezetéssel kapcsolatos műveletek végrehajtása, kapcsolattartás.

  • Befektetési, hitel és egyéb kiegészítő termékek értékesítése.

    Elvárások:

  • Legalább középfokú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség.

  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves szakmai tapasztalat.

  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel).

  • Önálló, konstrukív munkavégzés, szakmai igényesség.

  • Eredményorientáció, strukturált, logikus gondolkodásmód.

  • Erős értékesítői attitűd.

  • Jó kommunikációs készség

    Előny:

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség.

  • Lakossági hitelezés területén szerzett bankfióki tapasztalat.

  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás.

  • Értékpapír jogi vizsga.

    Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.