www.cvonline.hu

Lakossági ügyfélportfolió elemző

  • A hirdetés 973 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: Ügyfélmenedzsment főosztály

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

A lakossági ügyfélszegmensek akvizícióját és magas szintű kiszolgálását, egységes ügyfélélmény kialakítását és biztosítását támogató értékesítési eszközök és módszerek kidolgozásának, s ezáltal az adott ügyfélszegmensben meghatározott üzleti célok elérésének biztosítása a következő feladatok végrehajtása során:

  • Részvétel az üzletági és szegmens szintű stratégiai tervek elkészítésében, annak folyamatos felülvizsgálatában és értékelésében, javaslatok előkészítésében
  • Közreműködés az ügyfélportfólió változásának, szegmentációjának folyamatos felügyeletében, monitorozásában, aktivitástervek alszegmensekre vonatkozó kialakításában
  • Általános adatszolgáltatás az ügyfélportfólió menedzseléséhez, koncepció-alkotás, javaslattétel az esetleges változtatásokra
  • Stratégiai és üzleti döntés előkészítés, ezekhez kapcsolódó elemzések, előterjesztések, háttéranyagok készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló elemző-, problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés
  • rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás
  • határidők betartása, pontosság
  • csapatmunkára való készség
  • jó stressz kezelő készség
  • prezentációk készítésében jártasság angol és magyar nyelven
  • magabiztos Excel, Access ismeret
  • SQL ismeret

Előnyt jelent:

  • pénzügyi, vagy egyéb szolgáltató szektorban, illetve azok beszállítóinál szerzett tapasztalat
  • agilis szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • adatbányász és elemző szoftverek ismerete (SAS, SAP Business Object)

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:  angol (tárgyalóképes)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol