www.cvonline.hu

Lakossági termékmenedzsment gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 849045
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank Zrt. részére keresünk Lakossági termékmenedzsment gyakornok az alábbiak szerint:

Feladatok:

  •  6-12 hónapos gyakornoki munkavégzés, amelynek során a jelölt megismerkedhet a lakossági banki hitelezés egész folyamatával, hátterével, működésével
  •  Részvétel a lakossági hiteltermékekkel kapcsolatos napi munkában és projektekben egyaránt: új termékek piacra való bevezetése, árazás, a háttérfolyamatok kidolgozása, meglévő termékek/portfolió folyamatos fejlesztése,
  • Versenytársfigyelés,- elemzés
  • Marketing kommunikációs feladatok (tájékoztató anyagok készítése, prezentációk tartása, stb.)
  • Partnerekkel és társosztályokkal való szoros együttműködés (jog, compliance, árazás, pénzügy, CRM, marketing kommunikáció és PR, operáció, kockázat-kezelés)
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok (elsősorban végzős, 4-ed/5-öd éves)
  • Erős pénzügyi vagy marketinges ismeretek
  • Felhasználói szintű, a mindennapokban alkalmazott MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása, tapasztalat szerzés
  • Brutto 679 Ft-os órabér

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.