www.cvonline.hu

LAKOSSÁGI TELEKOMMUNIKÁCIÓS ÉRTÉKESÍTŐ

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1084843

A Magyar Telekom Nyrt. operatív értékesítési igazgatóságának kiemelt stratégiai partnere a Ringstone Kft. felvételt hirdet az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • A Magyar Telekom csoport otthoni - és mobil szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése
  • A Magyar Telekom csoport teljes portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása.

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megfelelő kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Stressztűrés, kitartás

Juttatások:
  • Fix alapbér + teljesítményalapú, kiemelkedő jutalék + mozgóbér
  • Rész- és teljes munkaidő (4,6 vagy 8 óra)
  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • Stabil szervezeti háttér, hosszú távú munkakör
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Nagyszerű vállalati légkör

Előnyök:
  • Telefonos és vagy személyes értékesítői tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre küldje át.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Várjuk azoknak a jelentkezését, akinek fontos a stabilitás, a hosszú távú kiszámítható, magas szintű jövedelem.