www.cvonline.hu

Lakossági tanácsadó

  • A hirdetés 1182 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk kollégát, lakossági tanácsadó munkakörbe.

Feladatok:

  • a Bank lakossági, ill. célcsoportos kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű proaktív értékesítése (betéti- és befektetési termékek, hiteltermékek, számlatermékek és az ahhoz kapcsolódó egyéb termékek és szolgáltatások)
  • az ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartás, tanácsadás, proaktív értékesítés,
  • számlavezetéssel kapcsolatos napi operatív feladatok elvégzése minden ügyfélszegmensre
  • aktív cross-selling tevékenység.
  • részvétel a pénzforgalom lebonyolításában.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség + FEBI,
  • valuta pénztárosi és értékpapír jogi vizsga előnyt jelent
  • angol nyelvtudás előny
  • felhasználói szintű Word, Excel ismeretek
  • banki területen ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • kitűnő kezdeményező és kommunikációs készségek,
  • értékesítési szemlélet és képesség,
  • problémamegoldó készség,
  • csapatban való együttműködési készség
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: országos, a pontos helyekről tájékozódjon a honlapunkon.

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését honlapunkon, az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.