www.cvonline.hu

LAKOSSÁGI TANÁCSADÓ

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. munkatársat keres

pozícióra.

Feladatok:

  • a Bank lakossági, ill.célcsoportos  kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű proaktív értékesítése(betéti- és befektetési termékek,hiteltermékek, számlatermékek és az ahhoz kapcsolódó egyéb termékek és szolgáltatások)
  • az ügyfelek teljeskörű kiszolgálása, tájékoztatása,igényeik feltérképezése,kapcsolattartás, tanácsadás,proaktív értékesítés,
  • számlavezetéssel kapcsolatos napi operatív feladatok elvégzése  minden ügyfélszegmensre,
  • aktív cross-selling tevékenység,
  • részvétel a pénzforgalom lebonyolításában.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség + FEBI,
  • angol nyelvtudás előnyt jelent,
  • banki területen ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • értékpapír jogi és valutapénztárosi vizsga előnyt jelent,
  • ügyfélorientált fellépés,
  • kiváló kezdeményező-, kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség,
  • önálló, felelősségteljes  munkavégzés,
  • konfliktustűrő képesség,

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a  https://recruit.unicreditbank.hu honlapon az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Kereskedelem / Értékesítés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc