x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

LAKOSSÁGI TANÁCSADÓ

UniCredit Group Zrt.-LAKOSSÁGI TANÁCSADÓ
Hozzáadva 2012.10.17.
Hirdetés azonosító: 433377
lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. munkatársat keres

pozícióra.

Feladatok:

  • a Bank lakossági, ill.célcsoportos  kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű proaktív értékesítése(betéti- és befektetési termékek,hiteltermékek, számlatermékek és az ahhoz kapcsolódó egyéb termékek és szolgáltatások)
  • az ügyfelek teljeskörű kiszolgálása, tájékoztatása,igényeik feltérképezése,kapcsolattartás, tanácsadás,proaktív értékesítés,
  • számlavezetéssel kapcsolatos napi operatív feladatok elvégzése  minden ügyfélszegmensre,
  • aktív cross-selling tevékenység,
  • részvétel a pénzforgalom lebonyolításában.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség + FEBI,
  • angol nyelvtudás előnyt jelent,
  • banki területen ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • értékpapír jogi és valutapénztárosi vizsga előnyt jelent,
  • ügyfélorientált fellépés,
  • kiváló kezdeményező-, kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség,
  • önálló, felelősségteljes  munkavégzés,
  • konfliktustűrő képesség,

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a  https://recruit.unicreditbank.hu honlapon az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is.

Munkavégzés helye:
Miskolc
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Miskolc

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése