www.cvonline.hu

Lakossági tanácsadó - Zalaegerszeg

  • A hirdetés 202 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok:

  • a Bank lakossági, ill. célcsoportos kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű proaktív értékesítése (betéti- és befektetési termékek, hiteltermékek, számlatermékek és az ahhoz kapcsolódó egyéb termékek és szolgáltatások)
  • az ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartás, tanácsadás, proaktív értékesítés,
  • számlavezetéssel kapcsolatos napi operatív feladatok elvégzése minden ügyfélszegmensre
  • aktív cross-selling tevékenység.
  • részvétel a pénzforgalom lebonyolításában.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség
  • valuta pénztárosi és értékpapír jogi vizsga előnyt jelent
  • angol nyelvtudás előny
  • felhasználói szintű Word, Excel ismeretek
  • banki területen ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.