www.cvonline.hu

Lakossági tanácsadó jelzáloghitel specialista - Miskolc

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • a Bank lakossági, ill. célcsoportos kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű proaktív értékesítése (betéti- és befektetési termékek, hiteltermékek, számlatermékek és az ahhoz kapcsolódó egyéb termékek és szolgáltatások)
  • Lakossági hitelezési területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • az ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartás, tanácsadás, proaktív értékesítés,
  • számlavezetéssel kapcsolatos napi operatív feladatok elvégzése minden ügyfélszegmensre
  • aktív cross-selling tevékenység.
  • részvétel a pénzforgalom lebonyolításában

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • valuta pénztárosi és értékpapír jogi vizsga előnyt jelent
  • angol nyelvtudás előny
  • felhasználói szintű Word, Excel ismeretek
  • banki területen ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat

Előnyt jelent

  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • kitűnő kezdeményező és kommunikációs készségek,
  • értékesítési szemlélet és képesség,
  • problémamegoldó készség,
  • csapatban való együttműködési készség
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Munkavégzés helye: Miskolc
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Bankpénztáros, Értékpapír szakértő, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Pénzügyi értékesítő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű