Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Lakossági szolgáltatásokat támogató jogi munkatárs

Feladatok:

Az OTP BANK Nyrt.

lakossági szolgáltatásokat támogató jogi munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • lakossági banki ügyletek, ügyfél tájékoztató, kereskedelmi kommunikációs dokumentumok jogi véleményezése,
  • lakossági banki termékfejlesztés és üzleti folyamat jogi támogatása,
  • lakossági banki kapcsolatos panaszügyek, hatósági és bírósági eljárások jogi támogatása, jogi képviselet biztosítása,
  • belső szabályzatok, jogszabálytervezetek, EU-s aktusok véleményezése, összefoglalók, hírlevelek készítése

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség
  • hitelintézetnél szerzett bankjogi tapasztalat
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • aktív felsőfokú szakmai angol nyelvismeret
  • jogi szakvizsga
  • lakossági hitelezést területet érintő EU-s szabályozás (pl. MCD, CRR, CRDIV és ezekhez kapcsolódó ajánlások) ismerete
  • egyéb lakossági banki folyamatok (pénzforgalmi, betéti és hitelkártya, stb. szolgáltatások), jogszabályok, szerződéses dokumentációk ismerete

Amit kínálunk:

  • A munkavégzés helye Budapest, érdekes feladatok egy jó hangulatú, energikus csapatban.

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 21.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Jog / Jogi tanácsadás
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő